احراز رتبه دوم مقاله سیاسی در هفدهمین جشنواره مطبوعات

احمد عبداله زاده، مهدی ملک محمد و فاطمه رحیمی کمیرمی برگزیدگان اول تا سوم رشته مصاحبه با گرایش مطبوعات سراسری بودند. 
در رشته گزارش غیرخبری با گرایش مطبوعات سراسری مجید فکری اول، مریم رضا خواه دوم و نرگس رضایی سوم شد. 
محمدکاظم انبارلویی،‌ حمید امیدی و حسام الدین برومند برگزیدگان اول تا سوم رشته سرمقاله با گرایش مطبوعات سراسری بودند. 
در رشته عکس غیر خبری با گرایش مطبوعات سراسری منصوره معتمدی و سید محمد شبیری به ترتیب اول و دوم شدند. 
در رشته گزارش خبری با گرایش مطبوعات سراسری زهره کهندل، نرگس احساندار و مریم یوشی زاده به ترتیب اول تا سوم شدند. 
نعیم احمدی رتبه اول را در رشته عکس خبری با گرایش مطبوعات سراسری کسب کرد. 
در رشته طنز تصویری با گرایش مطبوعات سراسری رسول آذرگون اول، محمدعلی رجبی دوم و اکبر تراب پور سوم شدند. 
حنیف غفاری و لویذا هدایتی به ترتیب برگزیدگان اول و دوم رشته طنز مکتوب با گرایش مطبوعات سراسری بودند. 
در رشته خبر با گرایش مطبوعات سراسری محمدحسین مهذب، ریحانه محمدی و حمیده گودرزی اول تا سوم شدند. 
در رشته مقاله فرهنگی، هنری محمدرضا اسدزاده اول شد و حسین خزایی و مصطفی جلالی فر به ترتیب دوم و سوم شدند. 
فریبرز درجزی و محسن حسام مظاهری نفرات اول و دوم رشته مقالات اجتماعی بودند. 
در رشته مقاله اقتصادی با گرایش مطبوعات سراسری سید حمیدرضا اشرف زاده اول، محمدنقی نظرپور دوم و امیر حیدری سوم شدند. 
در رشته کودک و نوجوان مرتضی درویش و مریم شکرانی هر دو اول شدند و احمد عربلو دوم شد. 
برگزیده اول و دوم رشته مقاله فرهنگی، دینی با گرایش مطبوعات سراسری به ترتیب نسترن زلف خانی و حیدر مالمیر شدند. 
محمدهادی شکوهی در رشته طراحی و صفحه آرایی اول و محمد حسین تنباکوزاده در همین رشته دوم شد. 
میثم بهرامی و مهدی به ترتیب رتبه اول و دوم رشته ورزش همگانی ، قهرمانی با گرایش مطبوعات سراسری را کسب کردند. 
در خبرگزاری های داخلی در رشته مصاحبه حسین جودوی، محمود نکونام و زهرا عدالتی اول تا سوم شدند.
در رشته گزارش با گرایش خبرگزاری مریم گل باز اول، محمد رضا شکرالهی دوم و زهرا عدالتی سوم شدند. 


د

(من و دوست عزیز و توانمندم حسام الدین برومند(سمت راست) که نفر سوم سرمقاله شد.)

در رشته عکس خبرگزاری ها حسینعلی راشکی اول و امین نظری دوم شدند. 
در رشته خبر با گرایش خبرگزاری صمد حسن نیا سماکوش، تقی دژاکام و سید ابراهیم علیزاده به ترتیب اول تا سوم شدند. 
در رشته خبر در بخش مطبوعات محلی فاطمه صادقیان دزکی سوم شد. 
در مطبوعات محلی و در رشته عکس سیدعلی موسوی نژاد، سعید سروش و مرتضی الیاسی به ترتیب اول تا سوم شدند. 
در مقاله با گرایش مطبوعات محلی لیلا صفری، امیر حلالی و رضا صالحی پژوه رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند. 
در رشته مصاحبه و در بخش مطبوعات داخلی علیرضا صلواتی، فرهاد رشوند و پریسا صفری اول تا سوم شدند. 
رسول محمدی در رشته طراحی و صفحه آرایی بخش مطبوعات محلی اول شد. 
روح الله رشیدی در رشته سر مقاله در بخش مطبوعات محلی دوم شد. 
برای رشته گزارش در بخش مطبوعات محلی حمیدرضا معصومیان بجستانی، پری اشتری و مینا کیانی به ترتیب اول تا سوم شدند. 
مقام اول و دوم رشته خبر در بخش مطبوعات محلی را رضا صالحی پژوه و محمد جواد نوری کسب کردند. 
در پایگاه های اینترنتی علی البرزی در رشته مصاحبه و نعیم احمدی در رشته عکس اول شدند. 
یزدان امیدی و زهرا سیفی در پایگاه های اینترنتی در رشته گزارش بطور مشترک اول شدند و فهیمه محمدخانی و محمد رضا شکرالهی به ترتیب دوم و سوم شدند. 
در رسانه های خارجی علی منتظری (دبی اسپرت) و مختار سگوندی پرتو (الوفاق) به ترتیب اول و دوم شدند. 
در نمایشگاه جانبی عکس محمدرضا علی مددی، محمد حسن باقری و مهدی سروری اول تا سوم شدند.

/ 2 نظر / 41 بازدید
ایرانی

سلام آقای جبرائیلی تبریکات بنده را هم بپذیرید. به امید کسب مقام های عالی تر در سالهای آتی آدرس وبلاگ های جدید آقای امین آبادی را استفاده کنید یا حق

A.A

به قول دکتر صدیق : ای ول , عالیه . احسنت.